Bleskovka: Stavba je pod střechou - viz. foto
     
Pension Praga

POZOR, DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !

Dne 2.1.2009 byly podepsány kupní smlouvy a jednotlivé apartmány byly předány majitelům. Tyto stránky slouží nyní pouze jako informace o úspěšné realizaci projektu výstavby penzionu v Rakousku českými investory. Na stránkách www.alpen-pension.com naleznete rezervační systém, kde si můžete objednat pobyt v apartmánech, nebo v hotelové části Penzionu Praga. Objednat ubytování - Penzion Praga - Rakousko - Klikněte zde ...


Nový Pension Praga vyroste na přilehlém pozemku současného penziónu a bude se stávající budovou stavebně i funkčně propojen. V nové budově je k prodeji dvanáct apartmánů 1+kk o velikosti 34m2 a tři 55m2 apartmány 2+1. V suterénu domu bude kromě technického zázemí i lyžárna/kolárna, sušárna, sauna, solárium, ricochet a skladovací prostory pro jednotlivé jednotky.
Fundamenty, nosné stěny, stropy, schodiště budou vyhotoveny z masivního betonu, cihel. Podlahy jsou vyhotoveny z vyrovnávací "drtě", odhlučňujících desek a litého betonu. Dřevěné krovy střešní konstrukce budou zevnitř zatepleny a obloženy sádrokartónovými deskami. Střecha bude pokryta betonovými taškami (barva hnědo-šedá). Okapy a střešní rýny budou vyhotoveny z pozinkovaného plechu. Plastové dveře a okna budou v pokojích vybaveny speciálním sklem proti hluku a roletami, vzhledem k přilehlé komunikaci. Dveře a okna ve vstupní části budou vyhotovena z termálně dělených hliníkových profilů. Venkovní stěny budou zatepleny a nahozeny silikátovou omítkou (světlá barva). Dřevěné obklady budou natřeny v přírodním hnědém odstínu. Přilehlé plochy kolem budovy budou vyasfaltovány, zatrávněny a vysazeny okrasnými travinami. Novostavba bude vybavena plynovým topením, pomocí kterého bude prováděn i ohřev teplé vody. Veškerá odpadní a dešťová voda bude napojena do místní kanalizace.
Každý apartmán bude vybaven vlastním elektroměrem a vodoměrem. Ostatní režie vzniklé provozem domu budou hrazeny dle jednotlivých spoluvlastnických podílů. Tutato částka by se měla pohybovat kolem 100 € měsíčně. Parkování bude vyhraženo na zpevněné ploše před budovou. Stavbu bude provádět rakouská firma. Ukončení stavby a předání jednotek jednotlivým majitelům je naplánováno na konec tohoto roku.

Pro prohlížení klikněte na náhled.
 

Video
Virtuální letecký pohled na penzión
Video ...
Apartmán 2+1 - virtuání prohlídka
Video ...
Apartmán 1+kk - virtuální prohlídka
Video ...

Ceník a objednávky

Aktuální stav prodeje apartmánů a jejich ceny naleznete zde. Více ...

Tauern Spa World


90 mil. € investice v Kaprunu
Více ...

Upload the Files

Download the separate MediaMogul RocketLauncher package from the Populus template downloads section and upload the Joomla files within to your server as you would a standard Joomla installation package. You upload the files with a FTP client such as Filezilla. Learn more...

Run the Installer

Point your browser to the location of the RocketLauncher Joomla installation package on your server (whichever domain/folder you uploaded to). You will then see a RocketLauncher splash screen. Click Begin Install and follow the on screen Joomla installation instructions.

Snímky z výstavby

Snímky z výstavbyNa tomto místě najdete aktualní fotografie postupu výstavby penzionu. Více ...