Bleskovka: Stavba je pod střechou - viz. foto
     
Pension Praga Tisk E-mail

POZOR, DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !

Dne 2.1.2009 byly podepsány kupní smlouvy a jednotlivé apartmány byly předány majitelům. Tyto stránky slouží nyní pouze jako informace o úspěšné realizaci projektu výstavby penzionu v Rakousku českými investory. Na stránkách www.alpen-pension.com naleznete rezervační systém, kde si můžete objednat pobyt v apartmánech, nebo v hotelové části Penzionu Praga. Objednat ubytování - Penzion Praga - Rakousko - Klikněte zde ...


Pension PragaPension Praga spadá katastrálně pod malé rakouské městečko Piesendorf-Furth, které se nachází dva kilometry od Kaprunu a tři kilometry od Zell Am See.
Je zaměřen zejména na českou klientelu, neboť majitelé i obsluha byli i v minulosti české národnosti. V roce 2007 došlo ke změně majitele, kterými jsou v současné době Alena a Jiří Zemanovi z Rožnova pod Radhoštěm.
Na podzim minulého roku byla provedena rozsáhlá rekonstrukce celého objektu, takže nyní je každý z dvou až čtyřlůžkových pokojú vybaven vlastním sociálním zařízením, přípojkou internetu a obnovenými interiéry.
Celková kapacita hotelu je nyní 46 lůžek a nabízí kvalitní ubytování s polopenzí. Parkování je přímo před penziónem. V přízemí je restaurace s českou obsluhou a na jídelníčku naleznete vybrané speciality české kuchně. K dispozici je i plazmová televize s českými programy, takže Vám při trávení dovolené neunikne žádná novinka či sportovní přenos. Při slunečném počasí jistě oceníte možnost posezení na přilehlé terase.

Pro prohlížení klikněte na náhled.

Dostupnost:
Ostrava - Kaprun = 703km
Brno - Kaprun = 518km
Praha - Kaprun = 458km

Kontakt:
Alena a Jiří Zemanovi
Pension Praga
A – 5721 Fürth 50 B Piesendorf1

>Web: http://www.alpen-pension.com

GPS:
N 47.29101
E 12.73646

 

Video
Virtuální letecký pohled na penzión
Video ...
Apartmán 2+1 - virtuání prohlídka
Video ...
Apartmán 1+kk - virtuální prohlídka
Video ...

Ceník a objednávky

Aktuální stav prodeje apartmánů a jejich ceny naleznete zde. Více ...

Tauern Spa World


90 mil. € investice v Kaprunu
Více ...

Snímky z výstavby

Snímky z výstavbyNa tomto místě najdete aktualní fotografie postupu výstavby penzionu. Více ...