Bleskovka: Stavba je pod střechou - viz. foto
     
Kaprun / Zell Am See v létě Tisk E-mail

POZOR, DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ !

Dne 2.1.2009 byly podepsány kupní smlouvy a jednotlivé apartmány byly předány majitelům. Tyto stránky slouží nyní pouze jako informace o úspěšné realizaci projektu výstavby penzionu v Rakousku českými investory. Na stránkách www.alpen-pension.com naleznete rezervační systém, kde si můžete objednat pobyt v apartmánech, nebo v hotelové části Penzionu Praga. Objednat ubytování - Penzion Praga - Rakousko - Klikněte zde ...


Zell Am See Panorama

Možnosti rekreace a sportovních zážitků jsou v létě takřka neomezené. Je třeba zmínit zejména koupání v jezeře Zell Am See, vodní sporty jako windsurfing, jachting, tenis, squash, bowling. V blízkosti penzionu je golfové hřiště s 36 jamkami. Oblíbené jsou projížďky na koních, nebo vyhlídkové lety z blízkého sportovního letiště.
Pro milovníky přírodních krás doporučujeme výlety do blízkého okolí. V poslední době jsou kromě pěší turistiky velmi oblíbeny různé trasy pro horská kola. Mezi nejpřitažlivější místa patří nejvyšší hora Rakouska Grosglockver, vodopády Krimml, termální lázně Badgaschtein, vodní přehrady na Kaprunu, ledová jeskyně ve Werfnu a mnoho dalších přitažlivých míst.

 

Klikněte zde pro zobrazení interaktivní pamy.

 
Pro prohlížení klikněte na náhled.
 

Video
Virtuální letecký pohled na penzión
Video ...
Apartmán 2+1 - virtuání prohlídka
Video ...
Apartmán 1+kk - virtuální prohlídka
Video ...

Ceník a objednávky

Aktuální stav prodeje apartmánů a jejich ceny naleznete zde. Více ...

Tauern Spa World


90 mil. € investice v Kaprunu
Více ...

Snímky z výstavby

Snímky z výstavbyNa tomto místě najdete aktualní fotografie postupu výstavby penzionu. Více ...

RK Beskyd spol. s r.o.